Predplatné
Prihlásiť sa
Trenčianský Štandard

Trenčianska nemocnica chystá veľké zmeny. Prosí o ohľaduplnosť

str6-kolky-FNTN5 (1) Nemocnica v Trenčíne. Foto: Tomáš Somr

TRENČÍN – Fakultná nemocnica Trenčín (FN TN) požiadala návštevníkov i pacientov o strpenie a dodržiavanie pokynov.

Areál FN TN v posledných mesiacoch prechádza viacerými rekonštrukciami, čo znamená zhoršenú dopravnú situáciu, ako aj nedostatok parkovacích miest. Informovala o tom FN TN na svojom facebooku.

„Aby ste sa u nás čo najpríjemnejšie cítili a aby sme Vám zabezpečili kvalitnú a bezpečnú zdravotnú starostlivosť, prebiehajú v areáli našej nemocnice a na našich oddeleniach viaceré rekonštrukčné a stavebné práce,“ uviedla nemocnica na sociálnej sieti.

https://trencin.standard.sk/11277/sestricka-z-trencianskeho-kraja-si-prevzala-najvyssie-ocenenie/

Zmienené stavebné práce so sebou prinášajú úskalia ako naplnený areál, problematickú premávku a nedostatok parkovacích miest. Preto nemocnica žiada návštevníkov, aby boli pri parkovaní motorových vozidiel ohľaduplní a rešpektovali dopravné značenia.

https://trencin.standard.sk/11407/v-trencianskom-kraji-zrusia-styri-okresne-sudy/

Vodičov poprosila, aby nebránili prejazdu dodávateľských vozidiel, resp. RZP a sanitných vozidiel. V opačnom prípade bude nemocnica nútená riešiť vzniknuté situácie v spolupráci s políciou.

„Taktiež Vás prosíme, aby ste v tomto období zvážili nevyhnutnosť parkovania v našom areáli, resp. tu so svojím vozidlom parkovali nevyhnutne potrebný čas,“ vyzvala FN TN.


Mária Jakúbeková