Trenčianský Štandard

Posledná rozlúčka so zosnulým policajtom bude v piatok

Zosnulý Roman Zlatovský. Foto: Polícia SR - Trenčiansky kraj

TRENČÍN – Roman Zlatovský zomrel 22. februára pri páde lietadla v katastrálnom území obce Trenčianske Stankovce.

Posledná rozlúčka s 26-ročným mužom sa uskutoční 3. marca o 14:00 v Novom Meste nad Váhom. Dnes o tom informovala Polícia SR – Trenčiansky kraj na sociálnej sieti.

„Dňa 3. marca sa na cintoríne v Novom Meste nad Váhom naposledy rozlúčime s naším skvelým kolegom, vynikajúcim človekom a kamarátom nstržm. Romanom Zlatovským. Kto ste ho poznali, venujte mu tichú spomienku,“ uviedli na facebooku.

Obľúbenému kolegovi poslali dojímavý odkaz aj krátko po tragickej nehode. „Roman, bol si veľmi mladý, mal si len 26 rokov, bol si plný života a ešte si si len začal plniť svoje plány. Bohužiaľ, krutý osud ich pretrhol a už sa budeš na nás – svojich kolegov policajtov, s ktorými si plnil spoločné úlohy v Policajnom zbore od 1. júla 2018, pozerať len zhora. Ver, že na Teba nikdy nezabudneme a navždy ostaneš v našich srdciach!“ napísali.

Na palube malého motorového lietadla zomreli celkovo štyria muži. Na miesto nehody, ktorá sa stala pred 15:00, prišli aj pracovníci Leteckého a námorného vyšetrovacieho útvaru s cieľom objasniť príčiny havárie.

Lukáš Dedík
Ďalšie články