Trenčianský Štandard

Na žinenkách zápasí dvesto nádejí

Bánovskí siláci obhajujú najvyššie ambície

  Bánovce nad Bebravou – V prvú novembrovú sobotu sa v priestoroch Športovej haly uskutočnili Majstrovstvá Slovenskej republiky v zápasení žiakov za účasti dvanástich družstiev z celého západného Slovenska.

Ako informoval podpredseda Mestského zápasníckeho klubu Milan Urbánek, na tejto prestížnej súťaži sa zúčastnili všetky najlepšie kluby v kategóriách prípravky, mladších a starších žiakov vo voľnom štýle.

„V prvom kole Slovenského pohára sa na našich žinenkách predstavilo vyše 200 siláckych nádejí z dvanástich klubov, ktorí prišli bojovať za svoje klubové farby,“ povedal počas súťaže Urbánek.

 Bánovskí zápasníci, ktorí žnú od začiatku sezóny jeden úspech za druhým, sa netaja tými najvyššími ambíciami ani na domácej palubovke.

„Naše ambície sú v posledných rokoch len tie najvyššie, takže verím, že i dnes budeme atakovať prvé priečky,“ povedal ambiciózny tréner siláckych nádejí.

 Na záver dodal, že na žinenkách sa predstavia aj horúce želiezka, ktoré by mali potvrdiť ich výbornú formu. Najväčšie nádeje na zisk medailí vkladá do bratov Melasovcov, Braňa Sliepku a Urbánka.

Stanislav Vavro
Ďalšie články