Trenčianský Štandard

Adela a Viktor v Detskom mestečku

TRENČÍN – Do Detského Mestečka zavítali manželia Adela a Viktor Vinczeovci. Zúčastnili sa na spoločnej debate so žiakmi základnej školy Na Dolinách 27.

Priestory telocvične na základnej škole na Dolinách 27 zaplnili pri príležitosti zaujímavej návštevy manželov Vinczeovcov. Tí si našli čas, aby zodpovedali na otázky zvedavých žiakov, ktorých bolo neúrekom. Obe známe osobnosti sú pre mladé publikum vždy atraktívne a inak tomu nebolo ani teraz.

Prví odvážlivci sa začali pýtať na ich mediálne začiatky. Neskôr na ich záľuby a cestovanie. Takisto prišlo aj na otázky, aké oblečenie majú radi. Prezradili, že si kupujú oblečenie výlučne od slovenských výrobcov. „Všetko je zo sekáča a každé oblečenie, ktoré  na sebe máme, je slovenský výrobok. Napríklad taška je z recyklovaných plastov,“ povedali manželia.

Známy pár ocenil aj prácu učiteľov. „Myslíme si, že učitelia formujú mladých ľudí a každý jeden má u mňa obrovský rešpekt,“ dodala Adela.

Po debate sa pobrali na špenátové halušky, ktoré pre nich navarili v školskej jedálni. Jedna otázka sa teda týkala aj obľúbeného jedla a Adela pohotovo poznamenala: „Moje najobľúbenejšie jedlo sú určite špenátové halušky“.

Rastislav Harakal
Ďalšie články