Predplatné
Prihlásiť sa
Trenčianský Štandard

Zažite rozprávkový víkend plný zábavy a dobrodružstva

deti šermovanie Ilustračná fotografia: Lukáš Grinaj/TASR

TRENČÍN/SMOLENICE – Prichádza udalosť, ktorá prinesie čarovný svet do srdca Smolenického zámku. Od 1. do 3. septembra sa bude konať podujatie, ktoré spája zábavu a dobrodružstvo pre rodiny s deťmi. Zakliate kráľovstvo na Smolenickom zámku vás zavedie do sveta rozprávok, kde sa vaše deti stanú hrdinami svojich vlastných príbehov.

V tento nezabudnuteľný víkend sa zámok zmení na miesto, kde sa stretávajú rozprávkové postavy. Deti budú mať možnosť stretnúť princeznú, snehulienku, červenú čiapočku, vodníka a mnoho iných magických postáv. Ich obľúbení hrdinovia z rozprávok prídu naživo a pripravia im úlohy, ktoré ich zavedú do ich rozprávkových svetov.

Na podujatí čaká deti sedem stanovíšť, pri každom bude postava z rozprávky, ktorá ich pozve na dobrodružstvo. Každé stanovisko predstavuje nový príbeh a novú úlohu, ktorú deti musia splniť. Od hádaniek a logických úloh až po zručnostné hry. Po úspešnom splnení všetkých siedmich úloh budú mať deti príležitosť získať odmenu, ktorá bude pamiatkou na tento skvelý deň plný rozprávkovej mágie.

Nezmeškajte túto výnimočnú príležitosť stráviť víkend v Zakliatom kráľovstve na Smolenickom zámku. Rozprávkový kostým je pre túto príležitosť ideálnym oblečením, pre malých i veľkých. Organizátori sa tešia na rodičov a všetky deti, ktoré prídu objaviť svet rozprávok a dobrodružstva.

Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Maxiticket.

V prípade nepriaznivého počasia podujatie presunú do vnútorných priestorov zámku.

Informácie redakcii poskytli organizátori podujatia.

Zažite dni plné zábavy a dobrodružstiev. Foto: Zámok Smolenice