Predplatné
Prihlásiť sa
Trenčianský Štandard

Zažite večer plný humoru: Adela Vinczeová prichádza do Trenčína s výnimočnou šou

289f06ec-8b4e-4f19-a637-03b25ce175a7_1200_600.jpg Výnimočná šou je zárukou skvelého humoru. Foto: Tootoot.sk

TRENČÍN – Už tento piatok 22. septembra sa uskutoční predstavenie, ktoré bude zárukou skvelého humoru. Priestor, v ktorom je dovolené narábať slovami s milou a vzájomnou úctou, také bude vystúpenie známej slovenskej moderátorky Adely Vinczeovej, ktorá zavíta do Trenčína spolu s obľúbenými hercami.

Na prvý pohľad si možno myslíte, že ich poznáte, na druhý zistíte, že o nich viete málo a na tretí začnú zisťovať novinky o sebe navzájom. Uvoľnené rozprávanie nielen o spoločnej práci, nielen o tom aké to je byť rodičom, ale aj o príjemných nezmysloch. Množstvo úsmevných situácií spred kamier, ale aj mimo nich v podaní Adely a štyroch chlapov je skutočne predzvesťou večera nabitého smiechom, uvoľnením sa a dobrou zábavou.

Známe televízne tváre nenúteným a prirodzeným spôsobom vtiahnu publikum do diania, a to sa stane súčasťou šou, ktorá je v každom mieste jej konania iná. Diváci, ktorí sú kľúčovou súčasťou celej zostavy, majú možnosť svojimi otázkami priamo v priebehu vystúpenia zistiť o účinkujúcich aj to, čo v scenári nie je. Bonusom večera bude hudobné vystúpenie celej zostavy účinkujúcich v dvoch hudobných vstupoch.

Účinkujú: Adela Vinczeová, Vladimír Kobielsky, Filip Tůma, Adam Bardy, Marek Fašiang

Začiatok podujatia je naplánovaný na 19:00 v Piano klube v Trenčíne.

Lístky kúpite tu.

Zdroj: Ajdnes.sk, deh