Do Trenčianskych Teplíc zavítajú známe televízne tváre aj žijúca legenda. Začína sa Divadelná jeseň

217888303_4143681262383890_2294702556936581460_n Do Trenčianskych Teplíc zavítajú známe televízne tváre. Ilustračná foto. Zdroj: Kursalon/Facebook

TRENČIANSKE TEPLICE – V kúpeľnom meste sa začína Divadelná jeseň plná skvelých vystúpení rôzneho charakteru. Prvé podujatie sa uskutoční už túto nedeľu. Pôjde o divadelnú detektívku.

Krvavé peniaze – 24. septembra 2023, 19:00, Kursalon Trenčianke Teplice

Mark a Liz sú manželský pár, ktorý sa pohybuje vo svete showbiznisu. On má slabosť na dievčatá, ona je neúspešná herečka, ktorá hľadá útechu v alkohole. Ich vzťah je v rozklade, je len otázkou času, kedy sa definitívne rozídu, keď zrazu začnú prichádzať záhadné telefonáty a v nich tajomný hlas osoby, ktorá mala byť dávno mŕtva. Na povrch tak vyjde krvavé tajomstvo ich minulosti. Tajomstvo, ktoré ich stále drží pohromade. Hra, ktorá na začiatku vyzerala ako ironická spoločenská komédia, sa mení na mrazivé krimi, do ktorého vstupuje psychoterapeutka July a mladá krásna susedka Sue. Príďte rozlusknúť tajomstvá v detektívke Krvavé peniaze a užite si skvelé herecké výkony.

Účinkujú: Helena Krajčiová, Ľuboš Kostelný, Kristína Greppelová, Ráchel Šoltésová / alt. Diana Ristová

Voľné sedenie: 25 eur / ZŤP lístok 23 eur (Pri vstupe je potrebné predložiť preukaz ZŤP)
VIP box A s miestenkou a občerstvením: 29 eur
VIP box B s miestenkou a občerstvením: 116 eur / 4 osoby

Zľavy: ZŤP voľné sedenie 20 eur

Vstupenky kúpite tu.

Sit down s Veronikou Cifrovou Ostrhoňovou – 5. októbra 2023, 19:00, Kursalon Trenčianke Teplice

V Kursalone sa môžete tešiť aj na talkshow Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej so zaujímavými a inšpiratívnymi hosťami o ich výnimočných životných príbehoch. Večer, ktorý vám vyčarí nielen úsmev na tvári, ale motivuje a predstaví vám silné príbehy hostí.

V talkshow sa predstaví známa slovenská novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová, ktorá sa venuje spoločenským a politickým témam. Zuzana pôsobí viac ako 5 rokov v denníku SME, je známa silným zmyslom pre spravodlivosť a nebojí sa veci pomenovať presne tak, ako sú. Známa je aj vďaka diskusnej relácií Rozhovory ZKH. Veronika privíta aj jedného z najznámejších moderátorov na Slovensku. Matej „Sajfa“ Cifra sa moderovaniu venuje od roku 2000, známy je z vysielania Fun rádia a svojím humorom zabáva desaťtisíce divákov na YouTube.

Podujatie je tlmočené do slovenského posunkového jazyka.

Voľné sedenie: 22 eur / ZŤP lístok 20 eur (Pri vstupe je potrebné predložiť preukaz ZŤP)
VIP box A s miestenkou a občerstvením: 25 eur
VIP box B s miestenkou a občerstvením: 100 eur / 4 osoby

Vstupenky kúpite tu. (Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket).

Felix Slováček a Magická Šumava: Krásné je žít…! – 23. októbra 2023, 19:00, Kursalon Trenčianke Teplice

Zažite kultúrny a spoločenský večer, ktorý sa uskutoční pri príležitosti 80. jubilea popredného českého multiinštrumentalistu Felixa Slováčka. Na konte má viac ako 500 nahratých titulov a dva milióny predaných hudobných nosičov. Do repertoáru Felixa Slováčka patria skladby z klasickej, jazzovej, ale i popovej tvorby. Vychutnajte si tie najznámejšie melódie v podaní žijúcej legendy, hudobného skladateľa, dirigenta a saxofonistu. Súčasťou večera bude aj unikátny film o umelcovej celoživotnej dráhe, ktorý zachytáva dôležité miesta v jeho živote a tiež beseda spojená s autogramiádou.

Voľné sedenie: 22 eur / ZŤP lístok 20 eur (Pri vstupe je potrebné predložiť preukaz ZŤP)
VIP box A s miestenkou a občerstvením: 25 eur
VIP box B s miestenkou a občerstvením: 100 eur / 4 osoby

Vstupenky kúpite tu. (Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket).

Informácie redakcii poskytla Aneta Petrejová.


Ďalšie články