Desivý prípad z Trenčína: Agresor bil ženu tĺčikom na mäso. Vzal si aj nôž

376717309_689474869880915_4416762351546725410_n Muž napadol družku nožom a tĺčikom na mäso. Foto: Polícia SR - Trenčiansky kraj/Facebook

TRENČÍN – Obvinený muž bol už 6-krát súdne trestaný prevažne za majetkovú trestnú činnosť. V prípade dokázania viny mu teraz hrozí trest odňatia slobody na 6 mesiacov až 3 roky.

Trenčianska polícia vyšetruje prípad napadnutia ženy, ktorá sa pohádala v byte so svojím druhom. Muž ju napokon fyzicky napadol. Vzal si nôž a tĺčik na mäso, začal ju naháňať a vyhrážať sa jej zabitím.

„Následne ju mal 5-krát udrieť tĺčikom na mäso po hlave. Poškodenej sa našťastie podarilo z bytu utiecť pred bytovku. Páchateľ ju však aj vonku prenasledoval a vyhrážal sa jej smrťou,“ uviedla Polícia SR – Trenčiansky kraj na sociálnej sieti.

Žene nespôsobil také zranenia, ktoré by si vyžiadali lekárske ošetrenie. „Polícia na mieste agresívneho páchateľa obmedzila na osobnej slobode. Bola s ním vykonaná dychová skúška, ktorá skončila s výsledkom 3,60 promile alkoholu. Následne bol umiestnený do cely policajného zaistenia,“ ozrejmila polícia.

Štyridsaťpäťročného muža obvinili z nebezpečného vyhrážania a spracovali podnet na vzatie do väzby.


Ďalšie články