Predplatné
Prihlásiť sa
Trenčianský Štandard

Trenčín zažil emotívny koncert. Zachraňujete ľudské životy, odkazujú organizátori

395402512_280897074917252_7095773245045555841_n Členovia The Backwards netradične podpisovali aj hlavnú výhru v tombole. Foto: The Backwards

TRENČÍN – Koncom októbra sa v meste konala jedinečná udalosť, ktorá spojila hudbu, dobročinnosť, ale aj spoločenskú súdržnosť. Koncert zorganizovaný zástupcami projektu Daruj krv – Daruj život, bol totiž gestom vďaky pre všetkých darcov krvi.

Hlavným posolstvom podujatia bolo vyzdvihnúť význam darcovstva krvi a informovať verejnosť o tom, aký pozitívny dopad môže mať tento jednoduchý a zároveň ušľachtilý čin. No a ak ste vo vopred stanovenom termíne darovali krv, koncert bol pre vás úplne zadarmo.

Návštevníci si tak mohli vychutnať predstavenie kapely The Backwards – The Beatles revival band, ktorá priniesla na pódium energiu a nefalšované nadšenie. Podľa organizátorov sa takmer vypredané podujatie vydarilo, čo potvrdili aj nadšení fanúšikovia. Úspech mala tiež tombola s mimoriadne príťažlivými a zaujímavými cenami.

Nezabudnuteľný večer by však neprebehol bez nasadenia a úsilia množstva dobrovoľníkov, ktorí svojou obetavosťou urobili tento projekt skutočne výnimočným. „Chcela by som poďakovať všetkým darcom krvi, ktorí svojou kvapkou krvi zachraňujú ľudské životy, majiteľovi Piano Clubu, kapele The Backwards, dobrovoľníkom projektu Daruj krv – Daruj život a tiež partnerom, ktorí projekt a tombolu podporujú,” uviedla Ivana Oboňová, riaditeľka neziskovej organizácie Spolu dokážeme viac.

Tých z vás, ktorí chcú podporiť projekt Daruj Krv – Daruj Život, pozývame sledovať ich sociálne siete a webovú stránku. V budúcnosti totiž plánujú organizovať ďalšie podobné podujatia a rovnako tak zdieľať dôležité informácie o darcovstve krvi. „Zároveň budeme radi, ak nás podporíte príspevkom na transparentný účet SK39 0900 0000 0051 8996 8199, ktorý je vedený v Slovenskej sporiteľni,” doplnila Ivana Oboňová.

Viac informácií nájdete na:


Denisa Hošková