Ocenia výnimočné osobnosti Trenčianskeho kraja. Svojho favorita môžete nominovať aj vy

15_-_laureati_2018 Máte možnosť nominovať laureátov z nášho kraja. Foto: tsk.sk

TRENČÍN – Osobnosti známe svojou prácou aj za hranicami našej krajiny, ktoré pôsobia v Trenčianskom kraji, vynikajú napriek svojim kvalitám pokorou, láskou k regiónu, a neúnavne šíria jeho dobré meno. Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) už ôsmykrát hľadá výnimočných ľudí, ktorým udelí verejné uznanie.

„O tom, že náš kraj je bohatý na výnimočné osobnosti, svedčí nielen história, ale aj súčasnosť. Každoročne sú na župný úrad doručené desiatky nominácií. Postupne vám vďaka nim predstavujeme osobnosti, ktoré si zaslúžia našu úctu a obdiv, a tiež ľudí, ktorí sú hodní nasledovania,“ uviedol TSK na svojom webe.

Ak máte v okolí osobnosť alebo kolektív, ktorí si za svoju prácu zaslúžia poďakovanie kraja a pozornosť verejnosti, dajte Trenčianskemu samosprávnemu kraju vedieť. Za rok 2024 budú udeľovať Cenu TSK aj Cenu predsedu TSK.

Laureátov môžete navrhnúť poštou, osobne alebo e-mailom do 30. septembra 2024. „Jednotlivé nominácie musia obsahovať údaje laureáta – titul, meno, priezvisko, dátum a miesto narodenia a odôvodnenie návrhu. V prípade kolektívu je nutné uviesť jeho názov a sídlo. Nominácia musí tiež obsahovať dátum, osobné údaje a podpis navrhovateľa,“ uvádzajú na stránke TSK.

Viac informácií o súťaži sa dočítate tu.

Nominovať môžete aj kolektívy. Foto: tsk.sk
Verejné uznania TSK vyhlásili už po ôsmykrát. Foto: tsk.sk
Osobnosti v našom kraji zastupujú rôzne oblasti. Foto: tsk.sk

Ďalšie články