V Dubnici chystajú najväčší detský festival. Čakajú vás desiatky atrakcií a bohatý program

V Dubnici chystajú najväčší detský festival. Čakajú na vás desiatky atrakcií a bohatý program V Dubnici chystajú najväčší detský festival. Foto: Mesto Dubnica nad Váhom

DUBNICA NAD VÁHOM – Najväčší detský rodinný festival v našom kraji otvorí brány už druhú júnovú sobotu. Obľúbený Dubnický 3FEST prinesie opäť po roku športového ducha a skvelú atmosféru.

Headlinerom festivalu bude slovenská kapela Peter Bič Project, tešiť sa môžete na tanečné vystúpenie v podaní víťazov talentovej televíznej šou Old School Brothers, svoje tanečné umenie na korčuliach predstaví aj Quad Maniax, zažiť môžete i bubnovú šou s workshopom s Rytmika.sk a veľa iného.

Čaká na vás vyše 20 zábavných atrakcií – skákacie hrady, maxišmýkalky, lezecká stena, rodeo býk, vodný futbal a lodičky, najobľúbenejšia atrakcia Nerf aréna či detská fun zóna. Podujatie bude moderovať Martin „Chyno“ Chynoranský. 

„Novinkou tohto roka bude Roller Disco a kurz tanca na korčuliach s Quad Maniax v mestskej športovej hale, v čase od 11:30 do 17:30. Stačí ak prídete, obujete korčule, na hlavu nasadíte helmu a korčuľovať sa hravo naučíte. Roller Disco je vhodná od 6 rokov dieťaťa v sprievode dospelej osoby,“ informovala dubnická samospráva. 

Vstupné (celodenný lístok, na mieste vstupenku vymenia za náramok): 12 eur – dospelí, 8 eur – deti, študenti, ZŤP a sprievod k ZŤP, pre držiteľov Senior karty, deti do 3 rokov zdarma (pri nákupe vstupeniek online si treba zľavu pridať kliknutím na Vybrať zľavu a vybrať požadovanú zľavu). V cene vstupenky sú všetky nafukovacie atrakcie zadarmo. 

Program:
10:00 Otvorenie areálu
11:00 Otvorenie podujatia 
11:05 a 11:25 Šou skupiny Quad Maniax na kolieskových korčuliach
11:45 Old School Brothers 
13:30 Bubnová šou Rytmika.sk s workshopom
14:30 Vyhodnotenie CYKLOJAZDY 2024
15:30 Súťaž lezúňov – určená pre lezúce deti do jedného roka v stane športového klubu Honkadori Aikido Dojo
16:00 Ukážky bojového japonského umenia Aikido v stane športového klubu Honkadori Aikido Dojo
16:30 Psíkohry 
19:00 Peter Bič Projekt

Počas celého dňa:
10:00 – 19:00 nafukovacie atrakcie pre deti
10:00 – 16:00 CVČ s aktivitami pre deti
11:30 – 17:00 Roller Disco – mestská športová hala

15:30 súťaž o najrýchlejšieho dubnického lezúňa – ak máte doma malého lezúňa (dieťa vo veku od 7 do 12 mesiacov), príďte do stanu športového klubu HONKADORI AIKIDO DOJO a zapojte sa do súťaže. Zapojiť sa môže prvých 15 zaregistrovaných. Registrácia sa začína o 15:00. Súťaž sa uskutoční v dvoch kolách po 5 detí, prvý najrýchlejší lezúň v každom kole dostane odmenu. Podmienkou súťaže je prejsť vymeranú trasu 5 metrov po štyroch, pričom motivovať svoje detičky môžete hračkou, kľúčmi, alebo čímkoľvek, čomu nedokáže odolať.

17:30 penová párty (rodičom detí odporúčame priniesť aj náhradné oblečenie)
prezentácia mestských športových klubov, detská zóna, AEROKLUB Dubnica nad Váhom – trenažér, raketomodelári, NERF aréna, cornhole a prezentácia netradičných športov, prezentácia hasičov, mestskej polície, vojakov a ukážka prvej pomoci a veľa iného.

Program festivalu. Zdroj: Mesto Dubnica nad Váhom
Program festivalu. Zdroj: Mesto Dubnica nad Váhom

Ďalšie články