Práce na moste pri Trenčíne si vyžiadajú obmedzenia. Potrvajú niekoľko týždňov

Rekonštrukčné práce na moste obmedzia dopravu na niekoľko týždňov Rekonštrukčné práce na moste obmedzia dopravu. Ilustračná foto. Zdroj: sucpsk.sk

TRENČÍN – Na moste cesty prvej triedy I/9 v blízkosti Trenčína vymenia zábradlia a namontujú nové, naplánovaná je aj sanácia ríms.

Práce budú realizovať v úseku mosta Chocholná – Velčice na ceste I/9 v km 12,300 – 13,180 a budú si vyžadovať čiastočné obmedzenie premávky. Rekonštrukcia je naplánovaná od 7. júna 7:00 do 27. júna 2024 do 18:00.

V 1. etape budú pracovať na ľavej strane mosta v smere na Drietomu. V 2. etape na pravej strane mosta v smere do Trenčína

Počas 1. etapy presmerujú dopravu do odbočovacieho pruhu smer Bratislava. Počas 2. etapy zase do protismerného odbočovacieho pruhu smer Bratislava. V rámci oboch etáp bude doprava vedená v režime 1+1. 

NDS apeluje na motoristov, aby dodržiavali obmedzenia súvisiace s opravnými prácami, a to najmä rešpektovanie rýchlostných limitov. „Záleží nám totiž nielen na bezpečnosti motoristov, ale aj na zachovaní bezpečnosti našich pracovníkov v teréne. Prosíme, buďte obozretní a ohľaduplní voči nim,“ uviedli na webe NDS.

(Zdroj: NDS)


Ďalšie články