Vodné atrakcie aj nezmenené vstupné. Trenčianske kúpalisko otvorí svoje brány už čoskoro

Vodné atrakcie aj nezmenené vstupné. Trenčianske kúpalisko otvorí svoje brány už čoskoro Letné kúpalisko v Trenčíne. Foto: Radovan Stoklas/TASR

TRENČÍN – Letné kúpalisko v Trenčíne privíta prvých návštevníkov v piatok 21. júna 2024. Vstupné a otváracie hodiny nemenili.

„Pred začiatkom sezóny sme zakúpili 50 ležadiel, aby sme vymenili tie poškodené. Jednu z dráh toboganu a tiež vodovodné šachty pri brodiskách sme opravili. Budova v areáli kúpaliska má nový náter, aktuálne dočisťujeme bazény. Po ich napustení skontrolujú hygienici kvalitu vody a ak bude vyhovujúca, už nič nebude brániť otvoreniu kúpaliska,“ uviedla trenčianska radnica.

Bufety aj tento rok ponúknu obľúbené čerstvé mini šišky nasladko i naslano, palacinky, pizzu, cigánsku, klobásy, oštiepky, panini, langoše, párky v rožku či kuracie stripsy, čapované nápoje, kávu, domáce limonády alebo balenú zmrzlina. K dispozícii bude aj snackový automat s balenou vodou a pochutinami.

„Aj túto sezónu bude možné vyskúšať vodné atrakcie, zahrať si stolný tenis a plážový volejbal. Športové potreby sa požičiavajú zdarma. Prosíme, rešpektujte zákaz fajčenia v areáli kúpaliska. Krytá plaváreň bude od 1. 7. do 29. 8. zatvorená,“ doplnilo mesto.

Kúpalisko môžete navštíviť v pondelok od 12:00 do 20:00 a v ostatné dni od 10:00 do 20:00. Podmienkou je vhodné počasie.

(Mesto Trenčín)


Ďalšie články