Trenčianský Štandard

V Ilave odohrajú bedmintonový maratón

V Ilave odohrajú bedmintonový maratón. Foto: TJ Sokol Ilava

ILAVA – Príďte si zašportovať na Valentínsky bedmintonový maratón do Ilavy.

Uskutoční sa v sobotu 18. februára 2023 od 12:00 do 22:00 v športovom areáli TJ Sokol Ilava, ktorý sa nachádza v tesnom susedstve s mestským futbalovým areálom.

Počas dňa si môžete pozrieť prezentácie tréningu detí z bedmintonového oddielu TJ Sokol Ilava, či ukážky zápasov medzi bývalými aj súčasnými reprezentantmi. Svojou účasťou však môžete pomôcť splniť aj hlavný cieľ maratónu – zaplniť halu počas celého dňa.

Ak teda máte radi dynamický, bezkontaktný a spravodlivý šport vhodný pre každého, jednoducho si stačí objednať profesionálny kurt. A to buď telefonicky na čísle 042/4464377 alebo on-line na https://sportarealilava.isportsystem.sk/. Za rezerváciu zaplatíte len 4€/hod. 

Majstri z Ilavy

Bedmintonový oddiel TJ Sokol Ilava je najmladším oddielom v TJ Sokol Ilava, ktorý sa od roku 2006 pravidelne zúčastňuje aj na súťažiach Slovenského zväzu bedmintonu (SZBe). V súčasnosti má 40 členov všetkých vekových kategórií registrovaných v SZBe. 

„Poctivým tréningom sme sa postupne prepracovali na popredné miesta slovenských rebríčkov v najmladších mládežníckych kategóriách. Jasným dôkazom sú aj tituly Majster SR, ktoré získali naši hráči. A počítajú sa na desiatky,” uviedol Marian Horák, predseda Bedmintonového oddielu TJ Sokol Ilava.

Denisa Hošková
Ďalšie články